Vasarai jāgatavojas ziemā

active-active-wear-activity-634030

 

Visi zinām teicienu, ka rati jātaisa ziemā, bet ragavas vasarā. To var attiecināt uz visām dzīves jomam. Arī uz savas pludmales figūras veidošanu. Vasarā visi grib būt lieliskā formā, bet to nav iespējams panākt, ja par to sāk domāt tikai tad, kad vasara jau deguna galā. Vislabāk nākamajai vasarai sākt gatavoties jau ziemā, lai līdz vasarai bez pārpūles un pārāk drastiskām metodēm būtu sasniegti visi izvirzītie mērķi.

Iekļauj ikdienā vairāk fizisko aktivitāšu

Viens no galvenajiem mērķiem attiecībā uz vasaras sagaidīšanu ir ideālas figūras iegūšana. Vislabāk to panākt ar regulārām, sev pielāgotām un pareizām fiziskajām aktivitātēm. Pirms uzsākt aktīvi nodarboties ar sportu, ieteicams konsultēties gan ar savu ārstu, gan apmeklēt sertificētu treneri, kurš ieteiks, kā sasniegt savus mērķus, nenodarot pāri veselībai.

Ja veselība neļauj aktīvi sportot, tad vienmēr var palielināt ikdienā dabisko kustību daudzumu – vairāk staigāt, doties pārgājienos, nūjot, kāpt pa kāpnēm utt.

Virtuvē ievēro veselīga uztura principus

Sports ir tikai viens no komponentiem, kas ved uz sapņu augumu. Otra puse ir uzturs. Daudzi speciālisti apgalvo, ka uztura nozīme ir pat lielāka par sportu. Tas nozīmē, ka ir jāturas pie veselīga un sabalansēta uztura principiem, jāievēro tie nevis kampaņveidīgi, bet ikdienā. 

Labāk būs, ja līdz minimumam tiks samazināts saldumu, miltu izstrādājumu, cukura, gāzēto dzērienu, pusfabrikātu un citu nevēlamu ēdienu daudzums. Protams, svētkos sev nevajag liegt nedaudz prieka ar tortes gabaliņu, bet ikdienas uzturā tam nav vietas.

Uzsāc cīņu ar nevēlamo apmatojumu

Tāpat ziema ir īstais laiks, lai uzsāktu cīņu ar nevēlamo apmatojumu. Arī tas traucē pludmalē justies un izskatīties nevainojami. Lāzerepilācija būs īstā izvēle, ja gribat visu vasaru nedomāt par ataugušiem matiņiem. Lāzerepilācija, ja iziets viss kurss, sniedz gludu ādu uz ilgu laiku. Kursā var būt no trīs līdz sešām procedūrām, kas jāveic ar četru līdz divpadsmit nedēļu intervālu. Lai to līdz vasarai paspētu, kursu var uzsākt jau ziemā.