Kāpēc es izvēlos lāzerepilāciju

lazerepilacija
lazerepilacija
Jau vairākus gadus es ar nevēlamo apmatojumu cīnos tieši ar lāzerepilācijas palīdzību. Un jāsaka, ka tagad jau to vairs īsti nevar nosaukt par cīņu, jo reizi gadā veicu tikai atjaunojošo lāzerepilācijas procedūru.
Pirms dažiem gadiem pēc draudzenes ieteikuma agrā pavasarī uzsāku lāzerepilācijas kursu, lai vasaru jau varētu sagaidīt ar gludu ādu, kas nav regulāri jāskuj vai jāvaksē. Man vajadzēja veikt 6 lāzerepilācijas procedūras, lai iegūtu vēlamo efektu – pilnībā gludu ādu, kurai matiņi neataug. Zinu, ka katram šis procedūru skaits var būt atšķirīgs, jo ir savādāki matiņi, to krāsa, biezums un daudzums.

Jā, sākumā bažījos par to, ka grasos iztērēt salīdzinoši lielu naudas summu, bet nebija pārliecības, ka tiešām būs solītais efekts. Tomēr noticēju draudzenei, kura jau bija izmēģinājusi un bija sajūsmā. Tagad arī es esmu lāzerepilācijas piekritēja. Mana sākotnējā skepse pazuda jau pēc dažām pirmajām apstrādes reizēm, kad jau redzēju būtiskus uzlabojumus gan matiņu daudzumā, gan pašā āda stāvoklī un izskatā. Jau pēc pirmajām procedūrām tas bija ievērojami uzlabojies.

Kas ir būtiskākie ieguvumi un priekšrocības, kāpēc es izvēlos lāzerepilāciju

  • Man ir ilgstoši gluda āda, varu aizmirst par ikdienas skūšanos un sāpīgo vaksāciju.
  • Ar lāzerepilāciju arī vairs man nav problēmu ar ieaugušiem matiņiem.
  • Lāzerepilācija vismaz man neliekas sāpīga. Jā, jūtu nelielu dzelšanu, bet tā ir niecīga un noteikti paciešama. Vismaz priekš manis.
  • Pēc sākuma kursa iziešanas man uz procedūru jādodas tikai vienu reizi gadā.
  • Ar lāzeru varu apstrādāt jebkuru ķermeņa vietu. Es pat atbrīvojos no dažiem nevēlamiem matiņiem uz sejas.

Kur es veicu lāzerepilāciju

Jau vairākus gadus es uzticos, manuprāt, profesionālākajai klīnikai šajā jomā – lāzerdermatoloģijas klīnikai “Era Esthetic”. Tajā strādā ar jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzeru, kurš ir maksimāli efektīvs pat gaišiem matiņiem, kā arī ir aprīkots ar īpašu atvēsināšanas un atsāpināšanas sistēmu. Manuprāt, tā ir labākā vieta, kur veicama lāzerepilācija Rīgā. Klīnikā “Era Esthetic” arī ir pievilcīga cenu politika, jo ar lojalitātes karti es procedūras varu saņemt izdevīgāk un ietaupīt savu naudu. Personāla attieksme vienmēr ir lieliska, kā arī man ļoti patīk klīnikas mājīgā vide. Tāpēc ar prieku šeit atgriežos uz profilaktiskajām procedūrām. Esmu arī šo klīniku ieteikusi vairākām savām draudzenēm, kuras arī izlēmušas par labu lāzerepilācijai.