Jauna dzīve, jauns izskats

jauna dzīvePagājušajā gadā es pabeidzu vidusskolu. Tas bija brīdis, kad jāizdomā, ko dzīvē tālāk darīt, ar ko nodarboties, kur mācīties. Jau sen zināju, ka vēlos studēt nevis Latvijā, bet ārzemēs. Biju jau noskatījusi vairākas potenciālās augstskolas, kurās es varētu mācīties. Galu galā mana izvēle krita par labu mācību iestādei Vācijā. Izvēli ietekmēja arī tas, ka zināju divas meitenes no vecākajām klasēm, kuras tur mācās. Sazinājos ar viņām un ieguvu tikai tās labākās atsauksmes.

Pēc izlaiduma man bija vairāk nekā divi mēneši līdz brīdim, kad vajadzēja doties uz Vāciju. Tāpēc vasarā nolēmu izdarīt dažas būtiskas lietas. Viena no tām bija arī sava izskata izmainīšana. Skolā biju tāda klusa, nemanāma un pat pelēka. Tagad, kad grasījos doties lielajā pasaulē, gribēju justies par sevi pārliecinātāka. Zināju, ka šī man būs jauna iespēja sākt visu no gala, jo neviens mani nepazīs, būs jauni pirmie iespaidi, jauni draugi utt.

Nogriezu un nokrāsoju matus

Es visu mūžu biju nodzīvojusi ar dabīgo matu krāsu, parasti izvēlējos viena veida frizūru. Jā, biju pie tās pieradusi. Man nebija ne jausmas, kā man izskatītos cita frizūra un matu krāsa. Tāpēc nolēmu, ka ir īstais brīdis šādām pārmaiņām.

Atjaunoju savu garderobi

Līdz ar vizuālā tēla maiņu jutu vajadzību, atjaunot, papildināt un nedaudz arī pamainīt savu garderobi. Es gan neesmu traka iepirkšanās un drēbju fane, tāpēc šim jautājumam piegāju racionāli. Izveidoju vairākus jaunus apģērba komplektus, kas iekļāvās manā kapsulas garderobē.

Noņēmu no sejas dzimumzīmi

Viens no vizuāliem defektiem, kas man visu laiku bija bojājis pašapziņu, bija paliela dzimumzīme uz sejas. Man nepatika, kā tā izskatās. Jutu, ka citi bieži uz to skatās. Tāpēc es nolēmu atbrīvoties arī no šī traucēkļa. Dermatologs apliecināja, ka varu šo dzimumzīmi noņemt. Dermatologs veica pārbaudes, kā arī ieteica piemērotāko metodi. Dermatologs rekomendēja dzimumzīmes noņemšanu ar lāzeru, ko arī izdarīju.

Atbrīvojos no brillēm

Vēl es beidzot nomainīju brilles pret kontaktlēcām. Varu teikt, ka tās ir lieliskas ērtības, ko sniedz kontaktlēcas.