5 stilīgi akcenti, kas šoruden palīdzēs izcelties pūlī

adult-beautiful-blur-612891

Uzkrītošs lietussargs

Tā kā rudens jau pie durvīm un daudz biežāk sastapsimies ar nokrišņiem, vajadzēs biežāk lietot arī lietussargu. Ja plānojat šajā sezonā iegādāties jaunu, tad iesakām skatīties nevis uz klasiskajiem variantiem kā melnais, tumši zaļais vai zilais, kas gan ir praktiska izvēle, bet skatīties uz kaut ko ekstravagantāku, izvēloties lietussargu košās krāsās, ar neparastu dizainu vai uzmanību piesaistošām apdrukām. 

Krāsainās kontaktlēcas

Varbūt šis šķitīs neparasts ieteikums, bet krāsainās kontaktlēcas kļūst arvien populārākas. Tās izmanto gan tie, kuriem ir vajadzīga redzes korekcija, gan tie, kuriem ir laba redze, jo iespējams iegādāties krāsainās kontaktlēcas, kas nekoriģē redzi. Krāsainās lēcas izcels skatienu, padarīs to piesaistošāku un pamanāmāku. 

Vairāk par krāsainajām kontaktlēcām:

https://www.valmieraszinas.lv/biezak-uzdotie-jautajumi-par-krasainajam-kontaktlecam/

Lietusmētelis ar stilīgu dizainu

Arī lietusmētelis rudenī ir praktisks apģērba gabals, kas galu galā var kļūt par īstu vizuālā tēla akcentu. Tagad veikalos atrodama ļoti plaša izvēle ar lietusmēteļiem. Šoreiz paej garām tiem klasiskajiem un tradicionālajā dizainā, krāsās. Varbūt laiks izvēlēties kaut ko drosmīgāku? Viens no ražotājiem, kas piedāvā lietusmēteļus plašā klāstā, atrodams tepat Latvijā. Zīmola “Colorfall” lietusmēteļi ir koši, gaumīgi, ar oriģinālu dizainu un arī dažādos piegriezumos.

Apģērbs ar mākslīgās kažokādas detaļām

Atsaucoties uz lielo modes namu aktualitātēm, jau kādu laiku tiek runāts par šī rudens “karstākajām” tendencēm. Kažokādas ir viena no tām. Jāuzsver – mākslīgās kažokādas, jo modes nami viens pēc otra atsakās no dabīgajām kažokādām. Mākslīgo kažokādu šoruden varat izmantot ne tikai mēteļos, bet arī citu apģērbu detaļās – kabatas, aproces, kapuces, somiņas utt.

Zelts ir jaunais melnais

Tāpat modes eksperti paziņojuši, ka šoruden zelts ir jaunais melnais. Tāpēc droši šajā rudenī varat mirdzēt visā krāšņumā. Zelta krāsu varat izvēlēties gan apģērbu pamatā, gan kā akcentu aksesuāros. Ja citas sezonas mirdzošajiem metāliskajiem dizainiem gājāt garām, tad šī sezona noteikti ir īstā, kad veikalā apstāties pie šiem modeļiem. Nebaidieties uzlaikot un pārliecināties, kā tie jums piestāv.