5 lietas, kas vasarā būs ļoti noderīgas

vasara

Šķiet, ka šogad vasara atlīdzina par visiem tiem iepriekšējiem gadiem, kad īsti nepamanījām, vai viņa vispār bija. Vasara ir iestājusies jau maija sākumā, kad temperatūra stabili ir virs plus 20 grādiem. Tas liek no skapjiem celt ārā pelkostīmus, meklēt pludmales čības un posties uz jūru vai kādu citu tikpat jauku vietiņu. Tāpēc arī jāatgādina par tām lietām, kas šajā laikā būs ļoti noderīgas. Ja jums kaut kā no šī visa vēl nav, tad ir īstais brīdis sagādāt, jo tas ļaus pilnvērtīgāk, drošāk un veselīgāk izbaudīt šos jaukos laikapstākļus.

  • Labs saules aizsargkrēms

Par nepieciešamību ādu pasargāt no saules ultravioletā starojumā speciālisti runā visu laiku. Tagad ir pati aktuālākā sezona, lai šos padomus ņemtu vērā. Ja nezināt, kā labāk pasargāt un kopt savu ādu vasarā, tad padomu sniegs dermatologs, atliek tikai pieteikties uz konsultāciju — eraesthetic.lv. Saules aizsargkrēms jāizvēlas ar iespējami augstāku aizsardzības līmeni, it īpaši bērniem, jo viņu āda ir ļoti jutīga. Labu krēmu ieteicams meklēt aptiekā vai specializētos veikalos. Tā ir prece, kurai nevajag žēlot naudu.

  • Kvalitatīvas saulesbrilles

Otrs būtisks aizsarglīdzeklis pret sauli ir kvalitatīvas saulesbrilles, kurām ir 98-100% UV staru aizsardzība. Tās pasargā acis un ādu acu zonā no saules ietekmes un novecošanās. Lai nekļūdītos ar saulesbriļļu iegādi, labāk doties uz optikas salonu. Tur zinoši speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko risinājumu gan lielajiem, gan mazajiem klientiem, jo arī bērniem nepieciešams iegādāties kvalitatīvas saulesbrilles.

  • Stilīga cepure

Aizmirstiet iedomu, ka jums jau cepures nepiestāv. Plašajā piedāvājumā vienmēr var atrast tādu, kas piestāvēs. Cepure ir svarīga, lai karstākajās dienās pasargātu galvu no pārkaršanas. Noderēs eleganta platmale vai salmene, ko varēs nēsāt gan pludmalē, gan pie ikdienas apģērba. Galvassegas ir obligātas maziem bērniem.

  • Atkārtoti uzpildāma ūdens pudele

Karstā laikā svarīgi nodrošināt šķidrumu, lai labi justos gan āda, gan viss organisms. Lai nebūtu jātērē laiks un naudu ūdens iegādei pudelēs, iesakām iegādāties stilīgu ūdens pudeli no tērauda, stikla vai plastikāta. To varēsiet uzpildīt atkārtoti un vienmēr paņemt līdzi.

  • Līdzeklis pret odiem un citiem insektiem

Vasaras vakari ir tik burvīgi, bet tie patīk arī insektiem, kas var sabojāt jūsu atpūtu. Jau laikus ieteicams iegādāties labu pretinsektu līdzekli, nodrošinot sev netraucētu atpūtu.