5 iemesli, kāpēc es izvēlos matiņus likvidēt ar lāzerepilāciju

5 iemesliIkvienai sievietei ir savas īpašās metodes un pieeja, kā viņa cīnās ar nevēlamo apmatojumu dažādās ķermeņa zonās. Arī man ir sava pieeja, kas gan daudzu gadu laikā ir mainījusies, jo pakāpeniski esmu izmēģinājusi dažādas metodes, līdz beidzot esmu nonākusi pie tā risinājuma, kas man sniedz vislielāko komfortu. Kā es tagad likvidēju matiņus uz kājām, padusēs un citās vietās?

Es izmantoju lāzerepilāciju. Esmu uzticīga šai metodei jau trīs gadus, kuru laikā esmu pārliecinājusies par tās efektivitāti un piemērotību tieši manām vajadzībām. Lāzerepilāciju visu šo laiku es veicu lāzerdermatoloģijas klīnikā eraesthetic.lv, kur ir profesionāli speciālisti, jaunākās paaudzes lāzera iekārtas un lieliska atmosfēra.

Padalīšos ar pieciem galvenajiem iemesliem, kāpēc es izvēlos tieši lāzerepilāciju, nevis citas matiņu likvidēšanas metodes.

  • Lāzerepilācija sniedz gludu ādu uz patiešām ilgu laiku

Lāzerepilācija ir tā metode, kas man ļāvusi iegūt gludu ādu uz patiešām ilgu laiku, tās ir daudzas nedēļas un mēneši, jo matiņi pēc sākotnējā kursa iziešanas vienkārši vairs neataug. Tas gan ir iespējams pie nosacījuma, ka regulāri veicu atjaunojošās lāzerepilācijas procedūras, kas neļauj matiņiem atsākt augt. Atjaunojošā procedūra jāveic vidēji 1-2 reizes gadā. Un tad var visu laiku priecāties par gludu un skaistu ādu.

  • Lāzerepilācija ir uzlabojusi manu ādas stāvokli un izskatu

Būtisks papildu ieguvums, ko izbaudu pēc tam, kad esmu sākusi izmantot lāzerepilāciju, ir daudz skaistāka, gludāka un veselīgāka āda. Ādas tonis un izskats ir ievērojami uzlabojies. Ja agrāk āda uz kājām bija plankumaina, ar pigmentāciju, tad tagad par šādām problēmām vairs varu nedomāt.

  • Vairs nav nekādu ieaugušu matiņu

Arī ieauguši matiņi agrāk, kad izmantoju skūšanos vai vaksāciju, bija mana ikdiena. Cīnījos ar ieaugušiem matiņiem visu laiku. Un tas nebūt neuzlaboja ādas izskatu. Man īpaši nepatīkami mēdza ieaugt matiņi bikini zonā, nezināju, ko ar šo problēmu iesākt. Lāzerepilācija jau pēc pirmās reizes mani atbrīvoja no ieaugušu matiņu problēmas. Kopš tā laika ne reizi neesmu ar to vairs saskārusies.

  • Ievērojami ir atvieglota mana ikdienas higiēna

Loģiski, ka mana ikdiena tagad ir daudz ērtāka un higiēna daudz vieglāka, jo nav jādomā, kad paspēt noskūties vai veikt vaksāciju. Tagad mazāk laika pavadu vannasistabā, jo mana āda vienmēr ir gluda.

  • Jūtos daudz pārliecinātāka par savu izskatu

Kopš uzsāku lāzerepilācijas procedūras, es jūtos par sevi daudz pārliecinātāka. Tas uzlabojis manu privāto un profesionālo dzīvi, jo vienmēr esmu gatava ikvienam tērpam un aktivitātēm. Vasarā vispār no sirds izbaudu ik dienu, jo vienmēr esmu gatava bikini, pludmalei, īsiem šortiņiem utt. Esmu par sevi daudz pārliecinātāka sieviete, ko patiešām izbaudu.